دکوراسیون

10 مدل دکوراسیون آشپزخانه کوچک

آشپزخانه کوچک

آشپزخانه کوچک می توانند فضاهای کوچک را با ذخیره سازی مناسب بسیار زیبا تر جلو کند. اما چند ایده طراحی هوشمندانه می تواند آنها را بسیار کارآمدتر کند. این ایده‌های آشپزخانه کوچک به شما کمک می‌کند. تا از رنگ، کابینت و چیدمان‌های هوشمند برای به حداکثر رساندن فضا بدون صرفه‌جویی در سبک استفاده کنید. چه نیاز به به روز رسانی دکور یا راه حل های قدیمی دارید ، ما پیشنهاداتی داریم تا آخر این وبلاگ همراه ما باشید.

1.آشپزخانه با رنگ خنثی و معمولی

این فضا به لطف کاشی سفید ، که با کابینت سفید هماهنگ است، کاملاً ساده به نظر می رسد. کاشی‌های سفید  یک ایده آشپزخانه کوچک هستند که آن را روشن‌تر و بزرگ‌تر نشان می‌دهند. انتخاب یک کاشی با براق بودن به عمق و ابعاد آشپزخانه کمک می کند. قفسه های باز با میزهای بلوک قصابی مطابقت دارند تا ظاهری منسجم داشته باشند.

آشپزخانه با رنگ خنثی

2.آشپزخانه شلوغ

قفسه بندی باز یک ایده آشپزخانه کوچک است که تمام وسایل ضروری شما را در آن نگه میدارد. نکته کلیدی این است که قفسه ها را تا حد امکان شلوغ نگه دارید و از کابینت های پایه دار برای وسایل حجیم مانند قابلمه، تابه و وسایل کوچک استفاده کنید. یک تابلو تصویری در امتداد دیوار به نمایش بگذارید و لیوان ها و ظروف را به نمایش می گذارید.

آشپزخانه شلوغ

3.آشپزخانه کوچک

یک پالت رنگ خنثی مانع از احساس کوچک بودن آشپزخانه ها می شود. در اینجا، دستگیره های کابینت برنجی، بافت‌های طبیعی و کف‌های چوبی گرم از صاف شدن یک آشپزخانه کاملا سفید جلوگیری می‌کند. ترکیبی از کشوها و کابینت ها برای پنهان نگه داشتن درهم و برهمی، فضا را فراهم می کند.

آشپزخانه کوچک

4.آشپزخانه کلاسیک

این فضا در اواسط قرن به لطف دیوارهای کاشی کاری شده آبی، قفسه های باز، کابینت های صفحه تخت و هود مدرن پر استایل است. میزهای سنگی و لوازم جانبی سفید روشن در مقابل رنگارنگ پشتی و کابینت های چوبی خودنمایی می کنند. یک ایده رنگارنگ در مرکز یک ایده آشپزخانه کوچک است که ایده ی بسیار جذابی است.

آشپزخانه کلاسیک

5.ایده های آشپزخانه کوچک و رنگارنگ

لازم نیست فقط به این دلیل که با چیدمان آشپزخانه کوچک کار می کنید. از رنگ چشم پوشی کنید. این محیط باریک با دیوارهای صورتی پاستلی رنگ آمیزی شده است و پشت کاشی خاکستری براق است. یک چراغ آویز برنجی چشم را به سمت بالا می کشد تا فضا را گسترش دهد. اگر به دنبال ایده‌های با بودجه مناسب می‌گردید، مقداری رنگ و ابزار جدید (به‌علاوه یک فرش قدیمی برای طرح) فضای شما را فوری تغییر می‌دهد.

آشپزخانه کوچک و رنگارنگ

6.لوازم تیره

انتخاب یک ویژگی مورد علاقه در میان این ایده‌های آشپزخانه کوچک، از جمله اجاق گاز ایستاده ، چراغ‌ها و کابینت‌های سفید دشوار است. ترکیبی از فلزات (ابزار برنجی، فولاد ضد زنگ در محدوده، و مشکی مات بر روی وسایل) استایل بالایی را اضافه می‌کند. کابینت‌های فوقانی کم‌رنگ به دیگر جنبه‌های این فضای مدرن و پیشرفته اجازه می‌دهند تا بدرخشند.

آشپزخانه تیره

7.آشپزخانه مدرن

این آشپزخانه و غذاخوری فضای کافی برای میز های سنگی دارد و با استفاده هوشمندانه از فضا با دیوار کابینت‌ها و محل نگهداری گلدان استفاده می‌کند. کف‌پوش‌های جدید و همراه با چراغ‌های مدرن، الگو و جذابیت را به شما می‌بخشد. کاشی ها از کف تا سقف کمی درخشش می بخشد و ظاهر فضای کوچک را زیباتر می کند.

آشپزخانه مدرن

8.ایده دکوراسیون

هر عنصر طراحی در این فضای سنتی متفکرانه است. وسایل روی هم از فضای عمودی حداکثر استفاده را می‌کنند و کابینت‌های بالایی با درهای شیشه‌ای کمک می‌کنند فضا مطبوع به نظر برسد. یک دونده سیاه و سفید با کابینت های سفید، و دستگیره های برنز با رنگ سیاه  با روغن و دوغاب کاشی تیره هماهنگ است.

ایده دکوراسیون آشپزخانه

9.آشپزخانه مینیمالیستی

هنگامی که شک دارید، بهترین ایده برای فضای کوچک، دیوارهای سفید است که به بزرگتر و روشن تر به نظر رسیدن فضا کمک می کند. کاشی موزاییکی ظریف بافت را اضافه می کند و کابینت های پایه تیره با فضای ذخیره سازی فراوان فضا را زمین می کنند.

آشپزخانه مینیمالیستی

10.آشپزخانه نور گیر

این فضا در اواسط قرن به لطف دو نورگیر برجسته در آفتاب گرم قرار گرفته است. نیم دیواری که به قسمت نشیمن یا اتاق ناهارخوری متصل می شود، یک ایده آشپزخانه کوچک است که باعث می شود فضا بزرگتر به نظر برسد، مهم نیست چقدر باریک است.

آشپزخانه نور گیر

سایت بازار صنعت ساختمان فتوحی

دیدگاهتان را بنویسید