بازار صنعت ساختمان

بزرگترین فروشگاه محصولات ساختمانی کشور

شرکت رادمان تجارت البرز، بزرگترین مجموعه پخش کاشی سرامیک و چینی آلات بهداشتی  در ایران می باشد . این شرکت در سال 1381 با استعانت از خداوند منان، با هدف تولید گردآوری با کیفیت ترین محصولات داخلی با طرحهای ملون و حذف واسطه ها جهت  دسترسی سریع و آسان، با مناسبترین قیمت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز، با مدیریت آقای جلال فتوحی ، آغاز به فعالیت نمود.

ایشان پس  از مدت زمان کوتاهی با اعمال طرحهای نوین مدیریتی و بکارگیری متد مدرن مشتری مداری توانستند دامنه ی فعالیت این شرکت را گسترش داده و مجموعه انبار و فروشگاه طبقاتی مرکزی  و نیز سیستم لجستیک را در مجاورت یکدیگر جهت تسریع در خدمت رسانی به خریداران محترم ایجاد نمایند.

این شرکت با جذب و آموزش پرسنل لایق در بخشهای اداری، فروشگاهی، انبار و نیز کادر لجستیک، زمینه ی ارائه کالا را به اقصی نقاط  کشور فراهم نموده و در پروژه های بزرگ عمرانی ،سازمانها و ادارات و بخش خصوصی شرکت داشته و حوزه صادرات کالا را به  کشور های حوزه خلیج فارس گسترش و تقویت نموده است.

این شرکت با به ثبت رساندن برند تجاری« کاشی هلو» در سال 90 موفق گردید پا به عرصه ی تولید گذاشته و با نظارت  برکیفیت ، محصول جدید و بی همتای خود را در طرحها وابعاد مختلف روانه ی بازار نماید.

مدیریت این مجموعه موفق گردید پس از خرید و تجهیز کارخانه کاشی بیستون کرمانشاه در سال 94 این واحد صنعتی نیمه جان را رونقی دوباره بخشیده و با ایجاد اشتغال برای عده کثیری از جوانان  آن استان به صورت مستقیم و غیره مستقیم گامی بلند در عرصه تولید و صنایع کشور نهادند .

امروزه شرکت رادمان تجارت البرز ( پخش فتوحی) علاوه بر انکه خود تولید گری توانا در عرصه کاشی و سرامیک است در زمینه توزیع این محصولات دارای امتیاز نمایندگی انحصاری برخی از تولید کنندگان برتر همچون سرامیک البرز می باشد . همچنین این شرکت در ارائه ی کالاهای بهداشتی ساختمان ، شیرآلات،گاز رومیزی، هود، سینک،جکوزی،درب ضد سرقت و … پیشرو بوده و موجبات  فراهم نمودن نیازهای مشتریان در امور ساختمانی را بصورت یکجا برآورد نموده است.

با توکل بر خدا و همت و تلاش پرسنل مجرب خود سعی در عرضه محصولات در داخل و خارج از کشور با زیر ساختی مدرن و با کیفیت را در دستور کار خود قرار داده است . شرکت رادمان تجارت البرز  پیشبرد در اهداف تجاری خود را مرهون الطاف همیشگی مشتریان خود دانسته و بهترین خدمات رسانی به مشتریان عزیز را بزرگترین افتخار خود  میداند و همیشه اعتقاد دارد که کیفیت، زیبایی و خرید آسان با استثنایی ترین قیمت ها حق شما عزیزان بوده و حقوق شما را سر لوحه ی اندیشه های خود میداند.