بازار فتوحی

چگونه یک هود برای آشپزخانه خود انتخاب کنید

هود دیواری برد

جستجو در تنوع بالایی از گزینه های هود برای آشپزخانه می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. و تعیین اینکه کدام مدل به بهترین شکل فضای آشپزی شما را تکمیل می کند. و نیازهای شما را برآورده می کند.

این وبلاگ فرآیند تصمیم گیری شما را ساده می کند.  و اطمینان می دهد.  که در مورد نحوه انتخاب هود برای آشپزخانه خود به خوبی آگاه هستید. ما توصیه های عملی را در انتخاب آگاهانه ارائه خواهیم داد، زیرا انتخاب هود شما به بررسی دقیق انواع مختلف، همراه با ملاحظات ضروری مانند اندازه، قدرت و طراحی بستگی دارد.

با تعهد به نوآوری، کیفیت و رضایت مشتری، فتوحی در میان شرکت های لوازم آشپزخانه با مجموعه ای از هودهای با کارایی بالا که سبک های پخت و پز و طرح های مختلف آشپزخانه را برآورده می کند، متمایز است.

امروز مجموعه هودهای فتوحی را خریداری کنید.  و از مزایای یک هود پرقدرت و در عین حال بی صدا برای آشپزخانه خود لذت ببرید.

انواع هودها

جست وجو در انواع هودهای موجود پس از تصمیم گیری در مورد نیاز به یک هود برای آشپزخانه گامی مهم است. در اینجا، شما به دسته‌های مختلف هودهای فتوحی ، از جمله آن‌هایی که دارای سیستم‌های چرخشی و خارجی هستند و گزینه‌های مختلف مانند هودهای دیواری، جزیره‌ای، یا هودهای مخفی و.. دسترسی دارید.

ما همچنین انواع تخصصی هودهای زیر کابینتی، و هودهای دارای دودکش را مورد بررسی قرار می‌دهیم.  و شما را از مزایای منحصربفرد و مناسب بودن.  آنها برای چیدمان‌های مختلف آشپزخانه راهنمایی می‌کنیم.

هود دیواری برد

هودهای جزیره ای

برای آشپزخانه های بزرگی که ممکن است.  یک قسمت پخت و پز در بالای پیشخوان جزیره ای داشته باشند.  هود جزیره ای مناسب است.

در طول فرآیند انتخاب، توصیه می کنیم مدلی را انتخاب کنید.  که بزرگتر از خود اجاق گاز باشد. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید یک هود 42 تا 48 اینچی را برای یک اجاق گاز با عرض 36 اینچ انتخاب کنید. به نوبه خود، می توانید جذب چربی و دود را به حداکثر برسانید.

پس از نصب هود در جای خود، هود آماده استفاده است. متأسفانه، ممکن است بو و بخار در آشپزخانه پخش شود زیرا هودها ی داخل خانه و محدودیت ها قرارگیری در فضای باز پخت و پز وجود دارد.

هودهای محدوده جزیره

هودهای با برد پایین

هودهای برد پایین در کنار اجاق گاز شما قرار می گیرند.  و از مکانیسم های مکش قوی برای پایین آوردن بخارات استفاده می کنند. در ابتدا ، فضای بیشتری در بالای اجاق گاز شما باقی می ماند.

در عین حال، این هودها با برد پایین برخلاف حرکت طبیعی بخارات داغ به سمت بالا عمل می کند ، به طور کلی آنها همچنین خطر خاموش شدن شعله های گاز یا جذب چربی ها به صورت ناخواسته دارند. این مدل بهتر است با اجاق گازهای برقی استفاده شود.

هودهای محدوده نزولی

مایکروویوهای دوکاره

مایکروویوهای که هم به عنوان هود و هم به عنوان مایکروویو عمل می کنند. از نظر سبک، این هودها ممکن است به صاحبان خانه کمک کنند تا زیبایی آشپزخانه منحصر به فردی را که به دنبال آن هستند، به دست آورند.

با این حال، از نظر عملکرد، مایکروویوهای دوکاره معمولاً از فن های کم مصرف استفاده می کنند.  که برای انجام کار هود ، مواد مضری که کیفیت هوای داخل خانه را کاهش می دهند کافی نیستند. علاوه بر این، فیلترهای ضعیف مرتبط با امواج مایکروویو دوکاره ممکن است برای فیلتر کردن بیش از 300 ماده مضر مرتبط با پخت و پز در داخل خانه کافی نباشد.

مایکروویوهای بیش از حد

هودهای زیر کابینتی

برای آشپزخانه هایی که دارای فضای کابینت بالای اجاق گاز هستند، یک هود زیر کابینتی ممکن است مناسب باشد.

این مدل ها در زیر کابینت ها نصب می شوند و راهی عالی برای صرفه جویی در فضا هستند. در عین حال، هودهای زیر کابینت معمولاً برای کارکرد موثر اجاق‌های بزرگ با چهار شعله یا بیشتر بسیار کوچک هستند.

هودهای زیر کابینتی

هودهای دارای دودکش

هودهای دارای دودکش دارای یک ظاهر کلاسیک هستند ، که برای حداکثر کارایی ساخته شده اند و آنها را به یکی از بهترین هودها برای اجاق گاز با چهار شعله یا بیشتر تبدیل می کند. موتورهای بزرگ، فیلترهای قوی و فن های قدرتمند مرتبط با هودهای دارای دودکشی چیزی است که آنها را به یک انتخاب محبوب در آشپزخانه های جهانی تبدیل می کند.

هود دودکش

سایت بازار صنعت و ساختمان فتوحی

دیدگاهتان را بنویسید