معرفی محصول

نحوه عملکرد و ویژگی های شیر روشویی هوشمند

با توجه به طراحی حرفه ای این شیر توسط مهندسان ایرانی، خروجی آب در هر دقیقه ۹ لیتر میباشد که همین امر سبب شده است آب خروجی از این شیر روشویی هوشمند در مقایسه با شیرآلات معمولی تا ۷۵% کاهش پیدا کند. از این رو مصرف کنندگان به راحتی میتوانند شیرآلات معمولی خود را تعویض و از شیر روشویی هوشمند استفاده کنند. شیر روشویی هوشمند دارای دو ورودی مجزا برای آب گرم و سرد میباشد که به راحتی امکان تنظیم میزان حرارت آب خروجی را به مصرف کنندگان میدهد. بدین ترتیب تنها با یکبار تنظیم آب، حرارت آب ثابت میماند که همین امر سبب میشود انرژی حرارتی به کمترین میزان از هدر رفت خود برسد.

ویژگی های شیر روشویی هوشمند چشمی :

 1. صرفه جویی در مصرف آب
 2. استفاده از آلیاژ استیل ضدزنگ
 3. چرخش ۳۶۰ درجه عَلَم
 4. ورودی آب گرم و سرد مجزا
 5. حسگر با حساسیت بالا و عملکرد لحظه ای
 6. مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا

 

شیر روشویی هوشمند دارای یک عَلَم با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه است که به راحتی میتواند محل خروجی آب را با توجه موقعیت مکانی شیر نصب شده تغییر دهد.

آلیاژ به کار رفته شده در ساخت تمامی شیرآلات هوشمند،از استیل ضدزنگ است بدین ترتیب بدنه و عَلَم این شیر روشویی در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت بالایی از خود نشان میدهند. همچنین در ساخت این شیرآلات از هیچگونه مواد و آلیاژهای مضر از جمله برنج و چدن استفاده نشده است که همین امر باعث اطمینان خاطر مصرف کنندگان از بالا بودن کیفیت آب خروجی از این شیرآلات میشود.تمامی قطعات به کار رفته شده در شیر هوشمند تحت استاندارد اتحادیه اروپا میباشد.یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد شیر روشویی هوشمند حسگر به کار رفته شده در این شیر است که دارای قابلیت تنظیم حساسیت و تاخیر با عملکرد لحظه ای میباشد، بدین صورت که شما میتوانید میزان حساسیت حسگر را به شئی که روبروی آن قرار میگیرد، تنظیم کنید.

راهنمای نصب شیرآلات هوشمند

پیش از اینکه برای نصب شیرآلات چشمی و هوشمند اقدام کنید، لازم است سیستم لوله کشی از رسوبات احتمالی موجود در لوله ها پاک شود.

 1. پیچ زیربندی کف شیر را از بین قطعات تعبیه شده در جعبه درآورده و مطابق شکل آن در جای مناسب خود به کمک دست یا آچار ببندید.
 2. شلنگ های آب گرم و سرد (شلنگ های پیسوار) موجود در جعبه را به سوپاپ های ورودی آب در زیر شیر ببندید . به کمک آچار اتصالات را محکم کنید(پیش از انجام مراحل بعدی مطمئن شوید اتصالات شلنگ ها به خوبی سفت شده اند تا از هرگونه نشتی جلوگیری شود)
 3. شلنگ های پیسوار، پیچ و کابل برق سنسور را از حفره ی روشویی رد کرده و شیر را بر روی روشویی سوار کنید.
 4. اورینگ موجود در جعبه را در قسمت کف شیر قرار دهید. در نظر داشته باشید که این اورینگ کاملا صاف در جای خود فیکس شود.
  توجه:دقت داشته باشید که شلنگ ها پس از عبور از حفره به هیچ عنوان تحت پیچش، کشیدگی و یا فشار قرار نگرفته باشند. زیرا این امر باعث کاهش طول عمر شلنگ، نشتی آب و در نتیجه خرابی قطعات داخلی شیر میشود.
 5. واشر لاستیکی را زیر سینک روشویی از داخل پیچ زیربند رد کنید. سپس آن را توسط مهره زیربند بسته و توسط آچار اتصالات را محکم کنید
 6. در هنگام بستن اتصالات زیر شیر، دقت داشته باشید که اورینگ و یا حتی خود شیر از جای خود جابجا نشود تا شیر دقیق و بدون ایراد بر روشویی فیکس شود.
 7. شلنگ های پیسوار را متناسب با ورودی آب سرد و گرم به شیر پیسوار متصل کنید و توسط آچار به خوبی آنها را محکم کنید.
 8. جریان آب را برقرار کرده و نشتی آب را در تمامی اتصالات شیر چک کنید و مطمئن شوید که تمامی اتصالات به درستی وصل شده اند. اکنون مراحل نصب شیر تکمیل شده و شیر هوشمند شما آماده استفاده میباشد.

دقت کنید

 • شلنگ آب گرم به ورودی گرم و شلنگ آب سرد به ورودی سرد متصل شود. استفاده از نوار تفلن هنگام نصب این شلنگ ها غیرضروری میباشد. تنها کافیست اتصالات را با آچار به خوبی محکم کنید.
 • شیرآلات هوشمند و چشمی به دلیل داشتن سنسور مادون قرمز بسیار به نور لامپ های فلوئورسنت و کم مصرف حساس میباشند. بنابراین در هنگام نصب این شیرآلات به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید و از لامپ های معمولی و یا LED استفاده کنید تا اختلالی در عملکرد سنسور این شیرآلات به وجود نیاید

شیر روشویی هوشمند

 

برای خرید این محصول روی (( خرید شیر چشمی))کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید