صنعت ساختمان

سرامیک عاج دار کجا استفاده می شود؟

سرامیک عاج دار

احساسات و ایده های مرتبط با عاج هنگام نگاه کردن به سرامیک عاج دار رنگ برانگیخته می شوند. کف‌هایی که سرامیک عاج دار ، دارند.  ظاهری شیک‌تر و شیک‌تر، با رنگ‌های گرم‌تر و دلپذیرتر از کاشی‌های سفید پایه دارند. این امر مخصوصاً اگر شامل رنگ‌های مرواریدی باشد، صادق است. این رنگی است که می تواند به روش های مختلفی استفاده شود. و با طیف گسترده ای از سبک های تزئینی به خوبی کار می کند.

رنگ هایی مانند کرم، بژ و سفید در طراحی داخلی استفاده می شوند.  زیرا ظاهری متمایز و در عین حال کلاسیک ارائه می دهند. اینها رنگهای روشن و دلپذیری هستند.  که نور را به فضای داخلی منعکس می کنند.  و به آنها حس وسعت و گرما می دهد. کاشی های شیشه ای عاج دارای مزایای بی شماری هستند: آنها به طور یکپارچه در هر اتاق ادغام می شوند. آنها بدون زحمت با رنگ ها و مواد مختلف ترکیب می شوند و طیف گسترده ای از گزینه های طراحی را ارائه می دهند.

در استفاده از سرامیک عاج دار در رنگ در آشپزخانه، حمام، اتاق خواب یا سالن تردید نکنید. آنها به لطف سادگی و ظرافت خود در هر محیطی عالی به نظر می رسند. علاوه بر این، سرامیک عاج دار ساده به اندازه سایر سایه های روشن مانند سفید به نگهداری نیاز ندارند. عاج رنگی عالی برای دیوارها و کفپوش های داخلی و خارجی است. برای آرامش بصری و هارمونی ایده آل است.  و ظاهری تمیز و بی آلایش به محیط ارائه می دهد.

سرامیک عاج دار

سرامیک عاج دار

با استفاده از کاشی های عاج می توانید ظاهری تازه و تمیز در اتاق خود داشته باشید. با کاشی های عاج، می توانید زیبایی شناسی پیچیده ای را با پرداخت های براق یا مات به دست آورید. کاشی عاج به رنگ سفید مایل به کرم عرضه می شود که کمی گرما در آن وجود دارد.

کاشی های عاج  می توانند بدون زحمت ظاهر اتاق را به اتاقی که بسیار مدرن است تغییر دهند. با مبلمان در رنگ های روشن و تیره، این رنگ مایل به سفید جلوه ایده آلی را در هر منطقه ایجاد می کند. تنوع انتخاب ها فقط به جذابیت فضا و کاشی ها می افزاید. علاوه بر این، می‌توانید این کاشی‌ها را با انواع دیگر کاشی‌ها ترکیب کنید تا بهترین ویژگی‌های آن‌ها را به ارمغان بیاورید.

از کاشی های کف عاج با طرح های رنگی مختلف مانند فیروزه ای، خاکستری یا سفید برای دیوارها و یا برعکس استفاده کنید. این آثار هنری محیط اطراف را زنده می کنند و در عین حال حس آرامش و آرامش را القا می کنند. به یاد داشته باشید که رنگ آمیزی سقف با رنگ روشن تر از دیوارها، توهم ارتفاع بیشتر را ایجاد می کند.

 ایده طراحی آشپزخانه عاج دار برای زیباتر کردن فضای آشپزی شما

سرامیک عاج دار

آشپزخانه های عاج دار ، مهم نیست که چه سبکی را انتخاب می کنید، گرمای طبیعی در آنها وجود دارد که فضایی جذاب را ایجاد می کند. و به عنوان یک رنگ آشپزخانه خنثی، نمی توانید با استفاده از آن در طرح رنگ آشپزخانه خود اشتباه کنید!

این یک رنگ جاودانه است، بنابراین مهم نیست که چه روندهایی می آیند و می روند، آشپزخانه عاج دار برای همیشه باورنکردنی به نظر می رسد. با سایه ها و تن های بسیار زیادی که می توانید انتخاب کنید، یک رنگ عاج را پیدا خواهید کرد که کاملاً برای فضای شما کار می کند.

اما می دانیم که گاهی برای باور کردنش باید آن را ببینید. به همین دلیل است که ایده طراحی آشپزخانه عاج دار را ایجاد کرده ایم تا به شما کمک کنیم برای خانه خود الهام بگیرید!

چه نوع سبک آشپزخانه ای از طرح های رنگی عاج استفاده می کند

یک آشپزخانه کلاسیک به سبک سنتی از کابینت‌های آشپزخانه عاج دار، میز کار رنگی آشپزخانه و رنگ‌های رنگی برای پشت سر استفاده می‌کند.

خبر خوب در مورد این ایده های آشپزخانه عاج این است که می توانید تقریباً با هر سبک آشپزخانه ای از آنها استفاده کنید. فرقی نمی‌کند ظاهر یک فضای مدرن را دوست داشته باشید یا مدرن، یا می‌خواهید حس یک آشپزخانه کلاسیک یا شیکر را داشته باشید، رنگ‌های عاج با همه آن‌ها هماهنگی دارند.

ناگفته نماند، چون عاج رنگ روشن تری است، به طور طبیعی فضا را باز می کند. بنابراین اگر آشپزخانه ای کوچک یا با نور طبیعی کمی دارید، عاج انتخابی عالی است. رنگ روشن نور بیشتری را منعکس می کند و به نظر می رسد آشپزخانه شما بزرگتر و روشن تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *