صنعت ساختمان

راهنمای خرید توالت فرنگی

خرید توالت فرنگی

اطمینان حاصل کنید که ابعاد توالت با فضای شما متناسب است. با اندازه گیری محیط داخلی شروع کنید. این فاصله بین دیوار پشت توالت و مرکز لوله تخلیه یا پیچ و مهره هایی است که توالت را به کف نگه می دارد. بهتر است این اندازه گیری را قبل از برداشتن توالت قدیمی انجام دهید.

از دیوار پشت توالت تا مرکز یکی از پیچ‌های (که توالت را پایین نگه می‌دارد) اندازه بگیرید. اگر توالت دارای چهار پیچ است، آن را تا مرکز یکی از پیچ های عقب اندازه بگیرید. سپس از مرکز حفره های نصب تا پشت توالت جدیدی که در نظر دارید اندازه بگیرید. این دو اندازه گیری را با هم مقایسه کنید. اگر پایه توالت جدید کوتاهتر از فاصله بین حفره های پیچ عقب و دیوار باشد، باید مناسب باشد. در حمام‌های کوچکی که فضا کوچک است، از کناره‌های پیچ‌های فلنج تا دیواره‌های کناری یا سایر اشیاء را نیز اندازه بگیرید تا از فاصله پهلو به پهلو اطمینان حاصل کنید.

زبر استاندارد 12 اینچ است، اگرچه ممکن است در خانه های قدیمی تر با زبری های 10 و 14 اینچی مواجه شوید. شما باید اندازه گیری ناهموار را در اطلاعات محصول توالت جدید بیابید.

خرید توالت فرنگی

مدل های توالت: یک تکه یا دو؟

خرید توالت فرنگی در مدل های یک تکه یا دو تکه ساخته می شوند. اکثر توالت ها دو تکه هستند، به این معنی که کاسه به مخزن پیچ می شود. توالت های دو تکه معمولاً قیمت کمتری نسبت به یک تکه دارند. هر دو عملکرد قابل مقایسه ای دارند، اگرچه یک توالت یک تکه ممکن است راحت تر تمیز شود. اگر قطعات نصب گنجانده نشده باشند، مطمئن شوید که تمام قطعات توالت مورد نیاز خود را خریداری کرده اید: یک صندلی توالت، یک حلقه مومی ، پیچ و درپوش پیچ.

توالت های دیواری یکی دیگر از گزینه های سبکی است که در خانه های مدرن به طور فزاینده ای محبوب می شود. فقط به یاد داشته باشید که این واحدها نیاز به تغییراتی در سیستم لوله کشی/ضایعات و مهاربندی اضافی در دیوار دارند.

کاسه توالت

این کاسه ها به شکل های گرد و کشیده (بیضی) موجود است. کاسه های بیضی معمولاً 2 اینچ از کاسه های گرد بلندتر هستند.  و راحتی بیشتری را ارائه می دهند. کاسه های گرد معمولاً ارزان تر هستند.  و در فضاهای کوچک به خوبی کار می کنند. قبل از خرید مطمئن شوید که فضای شما دارای یک کاسه بیضی است.

ارتفاع کاسه معمولاً 14 تا 15 اینچ است که از سطح کف اندازه گیری می شود (بدون صندلی). کاسه های بلندتر در ارتفاع یک صندلی استاندارد (16 تا 19 اینچ) برای راحتی و دسترسی در دسترس هستند. کاسه های بلندتر نیز مطابق با استانداردهای قانون آمریکایی ها با معلولیت (ADA) هستند.

سایر ویژگی های کاسه قابل توجه:

میله بهداشتی که در مدل های دو تکه یافت می شود، مانع از تجمع مایع در زیر مخزن در پشت کاسه می شود.
لوله مار مانند در طرفین توالت شما که از طریق آن آب جریان دارد. قطر تله بزرگتر (2-3/8 اینچ) احتمال گرفتگی و سرریز شدن را کاهش می دهد.

مخازن توالت و سیستم های فلاشینگ

مخازن توالت

تقریبا همه توالت ها ظرفیت مخزن مشابهی دارند. هنگام انتخاب مخزن، باید اندازه شیر فلاش و موقعیت اهرم فلاش و همچنین سیستم فلاشینگ را در نظر بگیرید.

شیر فلاش که در مرکز مخزن قرار دارد، توسط اهرم فلاش فعال می شود.  و آب موجود در مخزن را آزاد می کند. هر چه شیر فلاش بزرگتر باشد.  سرعت جریان آب بیشتر می شود. اهرم های فلاش در کنار، جلو یا بالای مخزن قرار می گیرند.

سیستم های فلاشینگ تحت فشار و گرانشی دو سیستم فلاشینگ استاندارد موجود هستند:
سیستم شستشو با فشار:

هوای تحت فشار هنگام شستشو، آب را وارد کاسه می کند و احتمال گرفتگی را کاهش می دهد. این سیستم پر سر و صدا و گران است و ممکن است نیاز به تعمیر و نگهداری پرهزینه داشته باشد.

سیستم گرویتی فلاش:

رایج ترین و ساده ترین سیستم از وزن آب برای ایجاد فشار شستشو استفاده می کند. فشار همه چیز را از مخزن به داخل کاسه و از طریق تله S شکل وارد می کند. یک عمل سیفون، فلاش را کامل می کند. این سیستم فلاشینگ بی صداتر است.  و نسبت به سیستم فلاشینگ با کمک فشار به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد.

تکنولوژی اضافی توالت شامل:

فلاش دوگانه:

این یک سیستم نسبتاً جدید برای صرفه جویی در مصرف آب بدون کاهش کارایی است. دو گزینه برای فلاشینگ کامل یا جزئی وجود دارد (1.6 گالن در هر فلاش و 1.1 گالن در هر فلاش).

توالت های بدون آب:

در مواردی که آب یا لوله کشی در دسترس نیست یا زمانی که قابلیت حمل و نقل مورد نیاز است، یک واحد بدون آب مستقل یک گزینه است.

توالت‌های بدون لمس:

این فناوری به شما امکان می‌دهد.  با یک سیگنال ساده دستی روی دکمه سنسور، توالت را بدون دست زدن به آن بشویید.

درب توالت

در توالت

اکثر توالت ها در قطعات جداگانه عرضه می شوند و شامل صندلی نمی شوند. صندلی را انتخاب کنید که مکمل رنگ توالت و دکوراسیون حمام شما باشد. هنگام انتخاب صندلی خود به موارد زیر فکر کنید:

شکل صندلی به شکل کاسه بستگی دارد: گرد یا کشیده.
صندلی ها در چوب واقعی، ترکیب چوب قالب گیری شده. وینیل بالشتکی، پلاستیک یا پلی پروپیلن موجود هستند.
صندلی‌های توالت که به آرامی بسته می‌شوند.  بی‌صدا هستند (به هیچ وجه پایین نمی‌آیند).

بهترین صندلی توالت امکاناتی مانند جریان آب گرم، سطح گرم شده، خشک کردن.  هوای گرم، بوی‌دهنده یا سطح بالشتکی را ارائه می‌دهد. اتصالات آب و برق اضافی برای این اقلام لوکس مورد نیاز است.

توالت و استفاده از آب

طبق قانون فدرال، توالت های جدید نمی توانند بیش از 1.6 گالن آب در هر شستشو (GPF) مصرف کنند. توالت های با راندمان بالا (HET) حتی کمتر استفاده می کنند.

توالت‌های دارای برچسب ، آن‌ها دستورالعمل‌های دقیق عملکرد فلاشینگ را که توسط EPA تعیین شده است.  رعایت می‌کنند و حداقل 20٪ آب کمتری نسبت به توالت‌های استاندارد 1.6 گالن مصرف می‌کنند.

صندلی توالت قیمتی

صندلی توالت

صندلی توالت بیدی، که به نام واشلت نیز شناخته و گزینه ای مقرون به صرفه است.  که ظاهر و احساس یک توالت فرنگی را با عملکرد یک بیدی به شما می دهد. صندلی توالت بیده جایگزین صندلی توالت موجود و بنابراین فضای اضافی را اشغال نمی کند. ویژگی‌ها متفاوت است، اما می‌تواند شامل صندلی گرم‌کن، بوی‌دهنده‌ها، خشک کردن هوای گرم، کنترل از راه دور و موارد دیگر باشد.

بیده

بیده

ضمیمه بیدی یک وسیله روی توالت است.  که به توالت اجازه می دهد تا به عنوان یک بیده عمل کند. این یک راه حل اقتصادی برای کسانی است که مزایای بیده را می خواهند و نصب آن آسان است. بیده در واقع یک قطعه خودشور در توالت های فرنگی است . آب لازم جهت شستشو از طریق بیده با فشار به داخل توالت فرنگی و در مسیر نشیمن فرد، هدایت شده.  و بدلیل فشار آب، شستشو را بدون نیاز به دست کامل میکند.

خرید توالت فرنگی

دیدگاهتان را بنویسید