صنعت ساختمان

خمیر درزگیر کاشی و سرامیک

خمیر درزگیر کاشی و سرامیک

خمیر درزگیر کاشی محافظت طولانی مدت از کاشی و سایر سطوح سخت می کند.  و حذف آلودگی و لکه ها را آسان تر می کند. برخی از درزگیرهای کاشی، مانند برخی از محصولات Miracle Sealants 511، می توانند بر روی کاشی های شیشه ای، گرانیت، کوارتز، مرمر، تراورتن، بتن، سنگ آهک و غیره نیز استفاده شوند.

خمیر درزگیر کاشی و سرامیک

آیا کاشی نیاز به آب بندی دارد؟

به طور کلی، آب بندی کاشی ایده خوبی است. ممکن است کاشی را به عنوان یک سطح جامد تصور کنید.  که به راحتی می توان آن را پاک کرد. با این حال، هنوز ممکن است.  نشت‌ها به کاشی‌های آب‌بندی نشده و سایر سطوح سخت – از جمله دوغاب – خیس شوند و لکه‌دار شوند. به عنوان مثال، اگر شراب قرمز را روی یک کف کاشی آهکی بدون مهر و موم بریزید، جذب شده و جدا کردن آن دشوار است. اما هنگامی که مایع روی سطحی می‌ریزد که با محصول Miracle Sealants 511 درمان شده است، مایع در بالای آن قرار می‌گیرد و تمیز کردن را آسان می‌کند.

آیا باید کاشی کاملا نو را مهر و موم کنم؟

استفاده از سیلر کاشی پس از نصب کاشی جدید یک مرحله منطقی در روند بازسازی خانه است. درزگیر کاشی می تواند به محافظت از کف و سایر سطوح کاشی، سنگ و دوغاب از همان ابتدا کمک کند، به این معنی که آنها طولانی تر به نظر می رسند. با توجه به هزینه های کاشی و نصب، آب بندی یک گام پیشگیرانه کلیدی برای محافظت از سرمایه گذاری جدید شما است.

آیا می توانم کاشی قدیمی را مهر و موم کنم؟

جوان سازی سطوح موجود جایگزینی ارزان تر برای جایگزینی آنهاست. گاهی اوقات، تمام سطوح نیاز به تمیز کردن عمیق خوب و به دنبال آن یک درزگیر نافذ برای جلوگیری از عمیق شدن کثیفی است. نکته کلیدی در تمیز کردن عمیق، زمان ماندن است – اجازه دهید تمیزکننده روی سطح بنشیند تا کار خود را قبل از پاک کردن یا تمیز کردن آن انجام دهد.

تفاوت بین سیلر کاشی و سیلر گروت چیست؟

درزگیر کاشی و دوغاب برای محافظت از سطوح مختلف طراحی شده اند. در حالی که برخی از محصولات مانند 511 Impregnator Sealer را می توان هم روی کاشی و هم روی دوغاب استفاده کرد.  سایر محصولات به طور خاص برای دوغاب ساخته شده اند. همه سیلرها یکسان نیستند. برچسب های محصول را بخوانید تا مطمئن شوید.  که متوجه شده اید هر سیلر چه کاری انجام می دهد. اگر یک Miracle Sealants 511 در عنوان وجود دارد.  می توانید مطمئن باشید.  که یک سیلر نافذ عالی برای سنگ های طبیعی و دوغاب است.

چه نوع سطوحی را باید آب بندی کنم؟

محصولات Miracle Sealants را می توان بر روی طیف گسترده ای از سطوح سخت هم در داخل و هم در فضای باز استفاده کرد. علاوه بر طبقات، می‌توانید پشتی آشپزخانه، دوش‌ها، اطراف شومینه، سنگ‌فرش‌های فضای باز، نماهای سنگی، گلدان‌های حیاط خلوت و مجسمه‌های چمن را ببندید.

چگونه از سیلر کاشی استفاده می کنید؟

هنگامی که سطح را تمیز کردید.  و خشک شد، آماده محافظت از آن هستید. استفاده از سیلر کاشی به طور کلی آسان است. به سادگی دستورالعمل های کاربرد محصول را دنبال کنید، بگذارید سیلر تا 5 دقیقه به سطح نفوذ کند و اضافی آن را پاک کنید. مهر و موم Miracle Sealants را می توان با اپلیکاتور یا با پارچه، برس یا اسفنج بدون پرز برای پوشش یکنواخت استفاده کرد.

تفاوت بین سیلرهای مبتنی بر حلال و پایه آب چیست؟

هر سیلر نیاز به چیزی دارد.  که “حامل” نامیده می شود.  تا محافظ را به سطح بیاورد. این حامل می تواند بر پایه حلال یا آب باشد. سیلرهای مبتنی بر حلال از ریز مولکول ها برای نفوذ به عمق سطح برای محافظت طولانی مدت استفاده می کنند. همچنین نسبت به سیلرهای مبتنی بر آب تمایل دارند سریعتر خشک شوند. سیلرهای مبتنی بر آب، مخصوصاً زمانی که فرمول پیشرفته یا درجه یک هستند، همچنین می توانند به خوبی محافظت کنند و برای استفاده در مناطقی که تهویه خوبی ندارند، بسیار عالی هستند، زیرا بوی کمی دارند.

کاشی را پس از آب بندی چگونه نگهداری می کنید؟

بسیاری از سنگ های طبیعی مانند سنگ مرمر و بسیاری از انواع دوغاب به اسید حساس هستند. اگر از پاک کننده های خشن مانند سرکه استفاده شود، می توانند برای همیشه سطح سنگ را خراش دهند. و دوغاب می تواند تخریب شود و منجر به ترک هایی شود که می تواند باعث آسیب آب به زیر کاشی شود. مهم است که از پاک کننده ای استفاده کنید که PH خنثی باشد. پاک کننده های پیشرفته حتی می توانند کمی محافظت از خود به جای بگذارند که درخشندگی می بخشد و به حفظ سیلر کمک می کند.

اکنون که اطلاعات بیشتری در مورد مهر و موم کاشی کسب کرده اید.  ممکن است.  آماده محافظت از سطوح خانه خود باشید. سپس، می‌توانید مطمئن باشید که اقداماتی را انجام داده‌اید که به سطوح خود کمک می‌کند خوب به نظر برسند و تا حد امکان دوام داشته باشند.

برای خرید پرسلان کلیک کنید.  (( پرسلان فتوحی ))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *