بازار فتوحی

جدید ترین درب لابی در فتوحی

درب لابی

درب لابی نمای یک ساختمان

درب لابی نمای یک ساختمان است. که اولین تاثیر بسیار مهم را ایجاد می کند. چه در یک هتل، چه در فضای تجاری و چه در آپارتمان مسکونی. اما طراحی یک محوطه ورودی باشکوه و دلپذیر اغلب در تضاد مستقیم با نیازهای ساختمان است: حمل و نقل، افزودن فضای اداری، پشتیبانی از عملکردهای تعمیر و نگهداری و تقسیم امکانات رفاهی ساختمان. با سیستم های درب لابی بزرگ قابل اجرا است.  درب های لابی می توانند تمام این نیازها و موارد دیگر را برآورده کنند، در حالی که یک درب ورودی آرام و جذاب را تصور می کنند.  برعکس، باز شدن درب ها دسترسی همه ی ساختمان را فراهم می کند و مناطق کوچکتر را در فضاهای بزرگتر ترکیب می کند.

درب لابی

ورودی پر نور با درب لابی

درب هایی که دارای شیشه با نمای دکوراتیو و سندبلاست هستند. باعث می شوند ، نور شفاف روز را به قسمت‌های داخلی ساختمان می‌آورند و در عین حال حریم خصوصی صوتی را در صورت نیاز حفظ می‌کند. درج‌ طرح‌ های سفارشی و انواع گزینه‌های دکوراتیو و سندبلاست جذابیت بصری را به چیدمان‌های در و دیوار می‌افزایند و طراحان را تشویق می‌کنند که دیوارها و نقاط کانونی جذابی ایجاد کنند. همچنین توانایی اجرای طرح های سفارشی پنل برای بیان منحصر به فرد را دارند.

سهولت استفاده زمانی که احتمالاً وسایل را از طریق ورودی حمل می کنید

درب های کشویی به سرعت با عملکرد ورودی ساختمان سازگار می شوند. کارکرد آسان، سبک وزن ، باز و بسته شدن  آسان هستند. مقاوم سازی سیستم درب قابل اجرا ممکن است نیازی به ساخت و ساز اضافی یا نصب ریل کف نداشته باشد. برخی از سیستم ها در کمتر از 30 دقیقه نصب می شوند و ساختار محکم  آنها عملکرد عالی را برای سال های آینده تضمین می کند. هنگامی که یک فضا دوباره طراحی می شود، حذف، جابجایی یا پیکربندی مجدد سیستم ها آسان است.

درب های کشویی که به عنوان درب ورودی استفاده می شوند، عملکرد و زیبایی فضاهای ساختمانی را نیز بهبود می بخشند. اندازه‌های درب قابل اجرا ما از درهای کشویی تک پانلی و درهای انبار تا دیوارهای قابل اجرا گسترده که متناسب با نیازهای هر محیط ساختمانی است، متغیر است.

درب ضد سرقت لابی

سفارشی برای درب لابی منحصر به فرد

برای ایجاد درب مناسب برای شما، بین تعداد زیادی از گزینه‌های نصب استاندارد، قاب، درج، الگو و سخت‌افزار را انتخاب کنید. تیم متخصص ما یک راه حل سفارشی برای مطابقت با پروژه، طرح و الزامات عملیاتی شما از جمله مطابقت با قالب پایانی شما ایجاد می کند. ما تمام جزئیات از اندازه باز شدن درب، نوع درب مورد نظر و کشش و قفل را در نظر می گیریم تا نیازهای عملکردی، زیبایی شناختی و درخشندگی را برای هر مشخصات طراحی، صرف نظر از اندازه پروژه، برآورده کنیم. هر جزء به صورت دستی در محل تولید ما در کرج ساخته می شود و با تمام سخت افزارهای لازم برای نصب سریع تحویل داده می شود و نیاز به ساخت و ساز گسترده در محل را از بین می برد.

مزایای استفاده از درب های کشویی برای لابی:

1.فضاهای انعطاف پذیر و چند منظوره ایجاد کنید
2.نور طبیعی را به محیط کار بیاورید
3.حفظ حریم خصوصی در طول انجام امور
4.نصب ساده و سریع
5.سهولت عملیات
6.انواع گزینه های سخت افزاری موجود است
7.بودجه پسند

در لابی

مزایای درب لابی

1.عایق سرما و گرما

2. سهولت در انتقال ابزار

3.عایق حرارت و صدا

4.ظاهری دلپسند و منحصر به فرد

5.نصب آسان

6.انتقال نور شفاف به داخل ساختمان

درب لابی در فتوحی

دیدگاهتان را بنویسید