صنعت ساختمان

جدیدترین روشویی کابینتی

روشویی کابینتی

در این مقاله سعی داریم به معرفی جدیدترین روشویی کابینتی بپردازیم. این روشویی ها دارای سایز های مختف در رنگ و طرح دلخواه هستند. فول ست روشویی کابینتی که شامل روشویی کابینتی ، آیینه و سنگ روشویی می باشد.

بدون شک روشویی کابینتی یکی از مهم‌ترین وسایل و تجهیزات هر سرویس بهداشتی است. تا همین چند سال گذشته، اکثر روشویی‌های موجود در بازار از نوع روشویی پایه‌دار چینی بوده.  و به همین دلیل امکان مانور دادن بر طراحی روشویی چندان ممکن نبود.  اما به مرور زمان و اهمیت پیدا کردن تزئینات و دکوراسیون سرویس‌های بهداشتی، روشویی‌های مدرن با طراحی جدید روانه بازار شدند. همچنین با افزایش آپارتمان‌نشینی فضای سرویس بهداشتی کوچکتر شد و نیاز به فضای بیشتر و کابینت احساس میشد و امروز انواع روشویی کابینتی از نظر جنس، قیمت، طرح و ابعاد در بازار موجود است.

چرا باید از روشویی کابینتی استفاده کنیم؟

اکثر افراد امروزه به دنبال جدیدترین روشویی کابینتی هستند که بتوانند مسواک ، لوازم آرایشی و… را در آن جای دهند . و همچنین از نظر ظاهری نمایی قشنگی داشته باشد.

از آنجایی که سرویس بهداشتی محیط مناسبی برای رشد انواع باکتری‌ها و میکروب‌ها است.  و معمولا با استفاده از سرویس بهداشتی یا فلاش‌تانک تعداد باکتری‌های موجود در فضا چندین برابر می‌شود.  این میکروب‌ها جذب وسایل بهداشتی اند و باعث آلوده شدن آن‌ها می‌شوند.

همانطور که می‌دانیم اقلام بهداشتی مورد استفاده در سرویس بهداشتی به دلیل کاربرد خاص آن‌ها، نیاز به محافظت بالایی دارند.  در نتیجه درصورت آلودگی این وسایل، استفاده از آن‌ها خطرات زیادی را به همراه دارد.  با توجه به توضیحات، بهتر است.  فضایی در سرویس بهداشتی وجود داشته باشد.  تا اقلام بهداشتی داخل آن در مکانی بسته و به دور از انواع میکروب‌ها نگهداری شوند.

انواع روشویی کابینتی:

روشویی کابینتی پایه  دار

روشویی کابینتی

 

روشویی کابینتی دیواری

روشویی کابینتی

روشویی کابینتی چوبی

روشویی کابینتی

قیمت روشویی کابینتی چند است؟

برای دیدن قیمت روشویی های کابینتی در انواع کلاسیک و مدرن با کیفیت بالا و در طرح های متوع به سایت فتوحی بازار مراجعه یا به صورت حضوری از فروشگاه دیدن کنید . برای خرید روشویی کابینتی فقط کافیه روی کلمه (( روشویی کابینتی )) کلیک کنید .

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید