معرفی محصول

دستگیره دیجیتال – آموزش راه اندازی (بخش دوم)

ثبت الگو(پترن)

کاور باتری در قسمت پشت دستگیره دیجیتال درب را باز کنید. و دکمه ی ثبت 1 در قسمت سمت چپ را فشار دهید. سپس رمز ادمین دستگیره را وارد کنید و دکمه *را لمس نمایید. الگو را بر روی صفحه نمایش با استفاده از ارقام 1تا9 رسم کنید. (بین 4 تا 12 رقم)،کلید *را فشار دهید. و مجددا الگو را رسم کنید.

دستگیره دیجیتال

توجه

  1. روش ویرایش تنظیم حالت الگو /رمز عبور : درب را در حالت باز قرار داده و دکمه باز /بسته را به مدت 3 ثانیه فشار دهید ،سپس کلید شماره 2 را از روی صفحه نمایش فشار دهید ، در این هنگام شما می توانید صدای بوق را بشنوید ; در این حالت استفاده از رمز عبور ،تمامی شماره های صفحه نمایش روشن خواهند شد ; کلید 0 و# در طول حالت الگو روشن نخواهد شد ; اگر حالت الگو بر روی قفل درب تنظیم شود ،الگو باید به صورت جدید ثبت شود، امکان استفاده از الگوی مورب وجود ندارد ،اگر حالت رمز عبور بر روی قفل درب تنظیم شود ، رمز عبور باید به صورت جداگانه ثبت شود;نمی توان از الگو و رمز به صورت همزمان استفاده کرد.
  2. باز کردن درب با استفاده از الگو:صفحه نمایش را لمس کنید تا شماره ها روشن شوند،سپس الگوی ثبت شده را در جهت باز کردن درب وارد کنید.

2.ثبت ریموت کنترل ،دستگاه ارتباطی ،کارت

کاور باتری در قسمت پشت قفل درب را باز کنید. دکمه ی ثبت 2 در قسمت سمت راست را فشار دهید. سپس رمز ادمین دستگیره را وارد کنید. و دکمه *را لمس نمایید. بر روی صفحه نمایش اعداد 1-2-3-7-8-9 روشن می شوند، سپس کلید 2 را فشار دهید. به صورت همزامن دکمه بار/بسته را از وی ریموت کنترل فشا دهید. امکان ثبت چند مورد وجود دارد. دکمه ثبت 2 را از قسمت داخل فشار دهید. همچنین شما می توانید تا 3 ریموت کنترل را ثبت کنید.

بیشتر بخوانید : اطلاعات کلی دستگیره های دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *