صنعت ساختمان

راهنمای انتخاب روشویی

راهنمای انتخاب روشویی
بهترین سنگ برای روشویی چیست؟

این یکی از بهترین سنگ های طبیعی برای روشویی های حمام است. هزینه معمولی گرانیت حدود 50 تا 100 دلار در هر فوت مربع است. اکثر مشتریان این سنگ را برای دستیابی به هاله ای چشمگیر و جاودانه در بازسازی خود انتخاب می کنند.

برای ساخت روشویی به چه وسایلی نیاز است؟

اره تاجی شکل.
کرگ جیگ.
مته.
سنجاق میخکوب (اختیاری)
اره رومیزی (اختیاری)
کرگ دراور اسلاید جیگ (اختیاری)

روشویی کابینتی لویزا 43 چینی کرد

ضخامت سنگ روشویی چقدر است؟

هنگام ساختن یک فضای آشپزخانه یا حمام جدید، با تعداد بی‌شماری از انتخاب‌ها، گزینه‌ها، رنگ‌ها، پرداخت‌ها و سبک‌هایی که ممکن است.  طاقت‌فرسا به نظر برسند، مواجه می‌شوید. یکی از این موارد این است که چه ضخامتی را انتخاب کنید. در صنعت سنگ 2 گزینه اصلی وجود دارد 2 سانتی متر (3/4 اینچ) یا 3 سانتی متر (1-1/4 اینچ).

سنگ کدام شکل بهتر است؟

سنگ مرکزی برش گرد دارای سبک کلاسیک است و به طور مداوم محبوب ترین شکل سنگ در هر دهه است. این اولین شکل سنگ مرکزی است که برای حلقه های نامزدی در دسترس بود و دارای درجه برش خاصی برای ایجاد درخشش درخشانی است که به آن معروف هستند.

راهنمای انتخاب روشویی

روشویی ارزان از چه چیزی ساخته می شود؟

ام دی اف یک گزینه مقرون به صرفه برای کسانی است که بودجه کمی دارند. این ماده از الیاف کامپوزیت و تکه های کوچک چوب که با رزین یا موم به هم چسبیده و ساخته شده است. کابینت های ام دی اف به اندازه کابینت های چوب جامد فشرده یا منبسط نمی شوند.

میزهای سنگی چگونه به هم متصل می شوند؟

نحوه نصب کانترها: درک فرآیند … درزها (جایی که دو تکه سنگ در کنار هم قرار می گیرند) با اپوکسی که با رنگی که با سنگ همخوانی دارد مخلوط می شود. سپس ناحیه متصل شده صاف می شود.  به طوری که فقط یک خط بسیار نازک قابل مشاهده است. برای محکم کردن بیشتر سنگ به کابینت ها، از بلوک های اتصال استفاده می شود.

چه چیزی یک روشویی بالا را به پایین نگه می دارد؟

درزگیر سیلیکونی را به بالای کابینت بزنید. رویه روشویی را در موقعیت خود قرار دهید و محکم فشار دهید. بررسی کنید تا مطمئن شوید که رویه روشویی هم سطح و هم سطح با دیوار است. اگر روکش شما با پایه های قابل تنظیم همراه نیست، از گیره های زیر پایه استفاده کنید تا زمانی که روکش در هر طرف یکدست شود.

راهنمای انتخاب روشویی

برای خرید انواع روشویی در انواع مدل ها و طرح ها فقط روی کلمه بازار صنعت و ساختمان فتوحی کلیک کنید (( بازار صنعت و ساختمان فتوحی ))

دیدگاهتان را بنویسید