دکوراسیون

جدیدترین آشپزخانه ایرانی

نمای تزئینی

جدیدترین آشپزخانه ایرانی

ایجاد جدیدترین آشپزخانه ایرانی برای کسانی که بودجه نامحدودی دارند.  و منابع لازم برای انتخاب تمام لوازم و لوازم با قیمت بالا را دارند، اختصاص ندارد. شما می توانید نمونه ای از یک آشپزخانه ایرانی را در هر فضایی با تمرکز بر ویژگی های اضافی ، که تفاوت ایجاد می کند.

این می‌تواند با اضافه کردن انباری ، دیواری از پنجره‌ در بالای سینک ، قابلمه پرکن روی اجاق گاز ، انباری مخفی ، محل کتاب آشپزی ، کشوهای در کابینت‌ ، کابینت‌های با نمای شیشه و موارد دیگر که بسته به نیاز و سبک زندگی شما می توانید آن را ایجاد کنید.

این ایده ها را در انواع سبک های طراحی و فضاها بررسی کنید تا ایده بگیرید که چگونه آشپزخانه خود را کمی رویایی تر کنید.

آیا می خواهید ایده های بیشتری برای طراحی داشته باشید؟ این وبلاگ را تا آخر مطالعه کنید.

1.قابلمه پر کن روی اجاق گاز

قابلمه پر کن روی اجاق گاز یکی از ضروریات مدرن آشپزخانه های رویایی با هر اندازه ای است.

قابلمه پر کن برای سرآشپزها بسیار مفید هستند، در زمان صرفه جویی می کنند و فشار ناشی از بلند کردن قابلمه های سنگین را کاهش می دهند. “آنها یک دارایی عالی برای آشپزخانه های لوکس هستند، که هم عملکرد ، هم زیبایی و حرفه ای بودن در کار آشپزی را ارائه می دهند و  تجربه آشپزی را افزایش می دهند.

قابلمه پر کن

2.انباری مخفی

انباری آشپزخانه را از فضای اصلی خود با  یک در انباری پنهان کنید تا وسایل ضروری را در دسترس داشته باشید.

یک انباری مخفی این مزیت را دارد که به راحتی به وسایل کمتر استفاده شده در آشپزخانه دسترسی داشته باشید و در عین حال غذا و وسایل کوچک را از دید دور نگه دارید.  این امکان با ایجاد یک فضای آشپزخانه ساده و سازمان یافته را فراهم می کند و زیبایی شناسی و عملکرد در آشپزی را افزایش می دهد.

انباری مخفی

3.جزیره آشپزخانه

جزایر آشپزخانه جزء اصلی بسیاری از جدیدترین آشپزخانه های ایرانی هستند. با فرم‌های سفارشی حسی امروزی به فضای خود بدهید. این جزیره آشپزخانه منحنی را با کاشی‌های عمودی روی هم چیده شده. سپس با یک صفحه بزرگ از سنگ که با کاشی های داخل آشپزخانه مطابقت دارد، نمای بسیار منحصر به فردی به آشپزخانه شما می دهد. همچنین جزار آشپزخانه می تواند از کابینت استفاده شده در داخل اشپزخانه نیز باشد.

جزیره آشپزخانه

4.کابینت مخصوص قهوه

با یک کابینت داخلی قهوه و میز صبحانه که در صورت عدم استفاده می توان آن را پنهان کرد، به روال روزانه خود کمک کنید.

کافه‌بار داخلی به شما این امکان را می‌دهد که لوازم مورد استفاده روزانه ی خود را پنهان کنید ، جدیدترین آشپزخانه ایرانی و همچنین آشپزخانه‌ای مرتب و منظم داشته باشید. و در عین حال یک کافه دلخواه را برای رفع نیازهای خاص خود ایجاد کنید. این ظرافت و تجمل را به خانه اضافه می کند و یک کافه قهوه زیبا و محیطی دلخواه برای استفاده روزانه شما را افزایش می دهد.

کابینت مخصوص قهوه

5.هود مخصوص

آشپزخانه رویایی خود را با یک ویژگی برجسته مانند هود با فرم مجسمه ای چشمگیر زیباتر کنید. یک هود با فاصله‌ی قابل ملاحظه به عنوان نقطه‌ی فوکوس زیبایی در آشپزخانه عمل می‌کند، به علاوه ظرافت را به آن اضافه می‌کند.

هود مخصوص

6.لوازم مخفی

مخفی کردن یخچال شما نهایت تجمل در یک آشپزخانه ایرانی نمایان میکند. کابینت و کشو بسیار بلند را به جای کابینت ساده که باعث می شود این  فضای مدرن تر بشود. که به یک یخچال بزرگ اجازه می‌دهد تا در فاصله چند سانتی متری از محل غذاخوری از دید پنهان شود.

لوازم مخفی

7.میز صبحانه

یک گوشه از آشپزخانه با میز صبحانه یا یک محیط مناسب در گوشه خانه را فراهم کنید. هر وعده غذایی را دلپذیرتر می کند. این مکان ایده عالی برای شام های خودمانی خانوادگی است. اما بسته به نیاز شما فضایی را برای سرگرمی، بازی یا انجام تکالیف ایجاد می کنید.

میز صبحانه

8.یخچال کامل شیشه

با یک یخچال شیشه ای ، جذابیت یک ویترین اغذیه فروشی لذیذ را به آشپزخانه خود بدهید. یخچالی با ویترین شیشه ای که همه ی مواد غذایی قابل نمایش است. تا ضمن ایجاد یک نقطه کانونی، محصولات و نوشیدنی های رنگارنگ را به نمایش بگذارد.

یخچال کامل شیشه

9.آشپزخانه پشتی

آشپزخانه های پشتی را می توان به فضاهای اصلی آشپزخانه اضافه کرد. تا عملکرد را  اسان و فضای را بزرگ تر کند. با کفپوش شطرنجی و نور آویز به این آشپزخانه پشتی یک دکوراسیون خاصی به خود بخشیده است.

آشپزخانه پشتی

10.نمای تزئینی

نصب یک نما و لوازم طرحدار رنگارنگ یک راه آسان برای تبدیل یک آشپزخانه کاملا سفید به چیزی متمایزتر است. طراحی داخلی یک الگوی گرافیکی با کاشی و سرامیک آبی برای تکمیل این آشپزخانه مدرن جلوه خاصی می دهد.

نمای تزئینی

دیدگاهتان را بنویسید